RE: 23 günlük oğlumda kasık fıtığı çıktı

   Allah rızası için çok acil yayınlar mısınız. Oğlum 23 günlük bu sabah kasıklarında yumurta büyüklüğünde iki tarafta şişlik oldu hastaneye götürdük hemen ultrasyon da kasık fıtığı çıktı şişlik susunca indi ama doktor ameliyat dedi başka çaresi yok bunun dedi yarın polikliniğe gidicez sanırım gün vericekler riski varmı dedim her ameliyatta risk olur narkoz alıcak sonucta dedi ıkınmıcak ağlamayacak diyor sabahtan beri ağlamaktan helak oldum ne olur fıtık ameliyatı olan varmı bu kdar küçükken cok endişeliyim yavrum cok rahatsız oluyor internetten arastrdm ölüme kadar gider yazıyor olan var mı süreç nasıl ilerliyor ??

   Misafir Er Soruldu üzerinde 8 Nisan 2017 ANNE & BEBEK.
   Yorum Ekle
   5 Cevaplar

    Merhaba öncelikle geçmiş olsun çok Rabbim şifa versin korkma benm bebeğim de 2 aylıkken oldu cnm ağlamasını istemelerinin nedeni fıtık patlamasın diye ama bu çok düşük bir ihtimal genelde kendini zorlayınca belirir bebeğini bu süreçte kabız etmemeye çalış. Ameliyatdan önce 6 saat aç bırakmanı isteyecekler kesinlikle buna uy çok zor oluyor ama imkansız değil. Ameliyattan sonra bir iki gün hastanede kalırsın sonrasında hiç birşey olmuyor bebek olduğu için çabuk geçiyor. Rabbim onların canını yakmaz. Ameliyatlar başarılı geçiyor her zaman korkulacak hiç birşey yok sonradan fark edeceksn şuan endişeli olman çok normal ama sen iyi olduğun sürece bebeğin iyi o yüzden kendini bırakma ağlama bu bebeğine olumsuz etkiler

    Er üzerinde 27 Şubat 2017 cevapladı.
    Yorum Ekle

    Cevabın

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.