RE: 23 günlük oğlumda kasık fıtığı çıktı

   Allah rızası için çok acil yayınlar mısınız. Oğlum 23 günlük bu sabah kasıklarında yumurta büyüklüğünde iki tarafta şişlik oldu hastaneye götürdük hemen ultrasyon da kasık fıtığı çıktı şişlik susunca indi ama doktor ameliyat dedi başka çaresi yok bunun dedi yarın polikliniğe gidicez sanırım gün vericekler riski varmı dedim her ameliyatta risk olur narkoz alıcak sonucta dedi ıkınmıcak ağlamayacak diyor sabahtan beri ağlamaktan helak oldum ne olur fıtık ameliyatı olan varmı bu kdar küçükken cok endişeliyim yavrum cok rahatsız oluyor internetten arastrdm ölüme kadar gider yazıyor olan var mı süreç nasıl ilerliyor ??

   Misafir Er Soruldu üzerinde 8 Nisan 2017 ANNE & BEBEK.
   Yorum Ekle
   5 Cevaplar

    cok gecmıs olsun benım bebegımdede 2 aylıkken fıtık cıktı amelıyat ettrıdık. zaten kasık fıtıklarında teshıs konuldugu anda 15 gun ıcerısınde amelıyat ettırmek zxorundasın aksı takdırde bagırsak kangrenı oluyormus. bende cok korktum ama korkulacak bır amelıyat degılmıs. bebegım amelıyattan cıkana kadar öldüm öldün dirildim.ama cok sukur bosuna korkmusum. ben butun doktorları arastırdım en ıyı mersın kadın dogum ve cocuk hastanesınde  cocuk cerrahı arman api beyi önerdıler.gerecekten mukemmel bır doktormus. amelıyatımızı yaptı ve aynı gun hastaneden cıktık. ve cok sukur hıcbır sıkıntımız olmadı ve devlet hasatnesı oldugu ıcın hıcbır ucret odemedık kesınlıkle onu onerırım tekrar gecmıs olsun

    Ön tanımlı üzerinde 17 Nisan 2017 cevapladı.
    Yorum Ekle

    Cevabın

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.