RE: En yakın arkadaşınız Size aşık ve siz ona aşık değilsiniz.Ne Yapardınız?

   Arkadaşlar Günümüz ilişkilerinde çoğu zaman ilişkiler Birbirini tanımayan insanların birbirinden yani fiziksel olarak hoşlanmasından başlayan ilişkiler.
   Ama bir insanı tanımadan Huylarını bilmeden iyi anlaşıp anlaşmayacağınızı bilmeden.Nasıl aşık olunabilir.Onunla vakit geçirmeden.Onun kişiliğine aşık olmadan dış görünüş aşkı ne kadar sürebilir.
   Sanırım Şuanki toplum yapımızın en büyük sorunu bu.Benim gerçek anlamda aşık olduğum bir kadın oldu.
   Onda kendimi gördüm.Bana sığınmasını Benden fikir almasını birlikte vakit geçirmeyi onu dinlemeyi onun için bir şeyler yapmayı sevmiştim.Yeri geldi cebimde Bir paket mendil alacak para kalmasa bile ona hediye aldım.Onu bir kız arkadaşıyla konuşurken bile kıskandım.
   Sonuç olarak bu esnada o benim en yakın arkadaşımdı.Ve 2ay görüşmememiz ardından hafiflenen duygularımla birlikte benden hoşlandığını söyledi.Bana düşünmem için zaman ver dedim.ailevi sıkıntılar içindeydim.Düşünecek durumda değildim.Denemek istiyorum dediğimde bana hiç bir şey olmamış gibi Seni Sevgilim olarak görürsem en fazla 1 ay sürer arkadaş kalalım dedi.
   Ve o günden sonra ben hiç bir zaman eskisi gibi olamadı.Neden ümit verip geri çekilirki bir insan.Karşısındakinin duygularını Hiç mi düşünmez.
   Bu süreçle Başka insanlarla olmayı denedim ama her kadında onu aradım bulamayınca karşımdakinide yıprattığımı anlıyordum Sonuçta bu haksızlıktı Bunu karşımdakine yapmaya ne hakkım var bu durumda beni düşünmeyen ondan daha kötü durumda oluyorum.
   Ben artık pes ettim ve onun hayatından geri çekildim.Belki benim dostluğuma onunla ilgilenmeme ihtiyacı vardı ama artık hissediyorum beni düşünmemiş hiç.Beni düşünseydi beni bu kadar hiçe saymazdı ve ben artık onu sahiplenmeyi bıraktım.Bu dediğim olaylar 2sene önce üniversitede iken gerçekleşti.
   Ondan sonrada bir daha aşık olmayada korktum.Karşılıksız sevmeyi onda öğrenmiştim.Kendimi hiçe sayarak duygularımı önemsemeyerek.

   Sorudan çok bir özbiyografiye dönüştü farkındayım ama bunları yazmam gerekliydi konunu özü için.
   Soru:
   En yakın arkadaşınız Size aşık ve siz ona aşık değilsiniz.Ne Yapardınız?
   Hayatınızdan çıkmasınımı söylersiniz.
   Yada siz en yakın arkadaşınıza aşıksınız ve o sizden o şekilde hoşlanmıyor.Ne yapardınız neler yapardınız.

   Ahmet Ön tanımlı Soruldu üzerinde 21 Mart 2017 GENEL.
   Yorum Ekle
   1 Cevaplar

    Bence ne hissedersek onu söylemeliyiz

    Çavuş üzerinde 16 Haziran 2017 cevapladı.
    Yorum Ekle

    Cevabın

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.