Hoşlandığım kişinin benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarım?

Merhaba, ben birisinden çok hoşlanıyorum ama onun da benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayabilirim. Sürekli onu görmek istiyorum. Benden hoşlandığını nasıl anlayabilirim lütfen bir fikir verin.

Uzman Çavuş Soruldu üzerinde 29 Haziran 2017 AŞK.
Yorum Ekle
 • 3 Cevap(lar)

   Bir kişi karşısındakinden hoşlandığında hal ve hareketlerinde bazı değişiklikler olur. Daha önce sevmediği hareketleri yapıyorsa, bu sizden hoşlanıyor anlamına gelmektedir.

   Sizinle zaman geçirmek için bahaneler buluyorsa, sırf sizinle zaman geçirmek için hiç gitmediği yerlere gidip, yapmadığı şeyleri yapmayı göze alıyorsa bu olumlu bir işarettir. Bir erkek için uzun süre alış veriş yapmak ya da bir kadın için futbol muhabbetine katlanmak sadece hoşlandığı biri için yapabileceği eylemlerdir. Eğer böyle bir değişiklikler varsa yüksek ihtimalle sizden hoşlanıyordur.

   Çavuş üzerinde 29 Haziran 2017 cevapladı.
   Yorum Ekle

    İnsanlar genelde birbirlerine bir çıkarı olmazsa güzel sözler söylemezler. Karşınızdaki kişi durduk yere size güzel sözler söylüyor ve hakkınızda düşündüğü iyi şeyleri söylemekten çekinmiyorsa sizden hoşlanıyor demektir. Kalabalık ortamda ya da rahatça konuşamayacağınız ortamlarda ne zaman ona baksanız bakışlarını kaçırdığını ya da size gülümsediğini görüyorsanız bu sizi izlediğinin ve sizden hoşlandığının işaretidir. Ayrıca onunla göz göze konuşurken göz bebeklerinin büyüdüğünü görüyorsanız bu sizinle muhbabbet ederken heyecanlandığını gösterir, bu gibi durumlar varsa sizden kesin hoşlanıyordur.

    Onbaşı üzerinde 29 Haziran 2017 cevapladı.
    Yorum Ekle

     SENLE UGRASIYORSA

     Uzman Çavuş üzerinde 7 Ocak 2018 cevapladı.
     Yorum Ekle
    • Cevabın

     Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.