Rüyada kaza yaptığını görmek ne anlama gelir?

  Rüyada kaza yaptığını görmek ne anlama gelir?

  Rüyada kaza yaptığını görmek, bilinçaltında kendini cezalandırdığın bastırılmış suçluluk anlamına gelir.  Belki de yaptığınız bir şeyle gurur duymuyorsunuzdur. Alternatif olarak, kaza yaptığınız bir hatayı sembolize edebilir. Kaza rüyaları aynı zamanda gerçek bir fiziksel kaza geçirme korkunuzu da temsil eder. Araba kullanma konusunda endişeli olabilirsin. Ya da rüya seni kaza konusunda uyarmaya çalışıyor olabilir.

  Bir araba kazası görmek duygusal durumunuzu simgelemektedir. Derin kaygılar ve korkular barındırıyor olabilirsiniz. Kendini çok mu zorluyorsun? Eylem planınızı yeniden düşünmeniz veya yeniden planlamanız ve kendinize daha iyi bir plan yapmanız gerekebilir.

  Bir kişinin trafik kazasında yaralandığını görmek

  Bir kişinin trafik kazasında yaralandığını görmek, başkalarının eylemlerini kontrol edemeyeceğiniz anlamına gelir. Kendi kararlarının sonuçlarını görmelerine izin vermelisiniz.

  Sevilen birinin bir kazada öldüğünü görmek

  Sevilen birinin bir kazada öldüğünü görmek, kendi benliğinizde ki bir şeyin artık işlevsel olmadığını ve “ölü” olduğunu gösterir. Aynı zamanda bir kişiyle olan ilişkinizin simgesidir. Belki de bu ilişkiden vazgeçmelisin.  Araba kazasından öldüğünüzü görüyor ve sevdiklerinizin tepkilerini görüyorsanız, o zaman dikkatsiz davranışlarınızın etrafınızdakileri etkilediğini anlayabilirsiniz ve bu rüya bir uyarı olarak düşünebilirsiniz.

  Er Soruldu üzerinde 16 Haziran 2019 RÜYA TABİRLERİ.
  Yorum Ekle
 • 0 Cevap(lar)
 • Cevabın

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.