Rüyada kürtaj görmek ne anlama gelir?

  Rüyada kürtaj görmek ne anlama gelir?

  Rüyada kürtaj yaptırdığınızı görmek, kendi büyümenizi engellediğinizi gösteriyor. Korku, baskı, kişisel çatışma veya ahlaki zorunluluk nedeniyle yaşamınızda yeni bir yön izlemekte tereddütlü olabilirsiniz. Hayal aynı zamanda kendi gerçek hayattaki kürtajınızın bir yansıması olabilir ve bu nedenle travmadan iyileşmenin ve kendini kabullenmeye çalışmanın bir yolu olarak hizmet eder. Alternatif olarak, bu rüya aynı zamanda sağlığınıza dikkat etmeniz ve ilgilenmeniz için bir mesaj olabilir.

  Rüyada birinin kürtaj olduğunu görmek, bu kişiyle olan ilişkinizin bir yönü olmadığını gösterir. Bu kişiyi tanımıyorsanız, o zaman rüya kürtaj hakkında kendi kişisel görüşleriniz olabilir.

  Sizin veya birisinin yasadışı veya güvensiz bir kürtaj olduğunu görmek, her şeyi aynı şekilde tutmak için çaresiz olduğunuzu gösterir. Değişimden nefret ediyorsun. Kürtaj ölümle sonuçlanırsa, o zaman bir soruna yaklaşımınızın tamamen yanlış olduğu anlamına gelir.

  Yorum Ekle
 • 0 Cevap(lar)
 • Cevabın

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.