Sevdiğim kızın 1 aylık bi ilişkisi olmuş unutamıyor şimdi ben sevdiğimi söylüyorum şuan kimseyi istemiyorum diyor seviyorumda kafam karışık diyo napim

  F

  Er Soruldu üzerinde 11 Şubat 2018 AŞK.
  Yorum Ekle
 • 2 Cevap(lar)

   Zamana bırak, gerçi iki ay geçmiş soralı. Şuan durum ne

   Uzman Çavuş üzerinde 13 Nisan 2018 cevapladı.
   Yorum Ekle

    Dokunaklı konuş. Kadınlar duygularıyla hareket ederler, uzun bir mesaj at içinde de içe dokunan mesajlar geçsin mesela “Ben seni o çocuktan önce de seviyordum hala da seviyorum” yada “duygularımla verdiğim son kararım olacaksın” veya “suçlu sen değilsin de sana seni sevdiğimi ilk başta söyleyemeyecek kadar kör olduğum için ben suçluyum.” gibi. Bunları söyledikten sonra iki ihtimal var ya “ben bunları bilmiyordum hiç” der oradan yürürsün yada ters yapmaya devam eder. Eğer bu ikinci dediğim olursa uzatma duygusal biçimde geçiştir “eyvallah” , “anlıyorum seni, keşke anlayamasaydım” , “en azından cevap verdin içimde burukluk kalmayacak. Hoşçakal” tarzında. Sık boğaz etmeye devam etme yani. Sonra en fazla 1 hafta bekleyeceksin. Sana dönüş yapacaktır. Yapmazsa gel bana istediğin gibi söv say buradayım. Uzun mesaj konusunda yardıma ihtiyacın olursa da gel bana yazayim bi tane beğendiğin kısımları al.

    Er üzerinde 15 Haziran 2018 cevapladı.
    Yorum Ekle
   • Cevabın

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.